Marshall Stanmore III цена
Marshall Stanmore III цена
Kolonėlė MARSHALL Stanmore III, juodaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
314.29 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Belaidė kolonėlė Marshall Stanmore III, juoda sp., 50 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 372 € |
|
329.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
329.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Marshall Stanmore III Bluetooth Speaker CreamKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399.95 € |
|
372.95 €*
|
B магазин pigu.lt |
Marshall Stanmore III, juoda - Belaidė kolonėlėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
389.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Marshall Stanmore III Black |
|
296.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
296.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Garso kolonėlė Marshall Stanmore III Bluetooth Juodaбольше |
|
303.89 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
303.89 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Kolonėlė Marshall Stanmore III, CreamPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
306.79 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
306.79 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bluetooth speaker Marshall Stanmore IIIбольше |
|
307.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
307.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Belaidė kolonėlė Marshall Stanmore III, juoda sp., 50 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 372 € |
|
314.29 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
314.29 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kolonėlė MARSHALL Stanmore III, juodaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
314.29 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Marshall Stanmore III Bluetooth Namų Kolonėlė JuodaTurime parduotuvėje Kaune. Pristatymas Lietuvoje per 1-2 d.d. |
|
329.00 €
|
B магазин kinect.lt |
Kolonėlė Marshall Stanmore III, CreamIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
329.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
329.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Belaidė kolonėlė Marshall Stanmore III, juoda sp., 50 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 372 € |
|
329.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
329.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Marshall Stanmore III Bluetooth Black Belaidė kolonėlė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 59.83 eur/mėn больше |
|
359.00 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
359.00 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Marshall Stanmore III Bluetooth Speaker CreamKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399.95 € |
|
372.95 €*
|
B магазин pigu.lt |
Marshall Stanmore III, juoda - Belaidė kolonėlėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
389.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 03:50
! Сообщить об ошибке| Марка | Marshall |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 7340055385121 |
| Gamintojo kodas | 1006010 |
| Tipas | bluetooth kolonėlė |
| Maitinimo šaltinis | tinklas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 80w |
| Žemų dažnių kolonėlės išėjimo galia RMS | 50 |
| Atkuriamų dažnių juosta | 45 - 20000hz |
| Varža | -Ω |
| Matmenys | 35 x 20 x 19cm |
| Svoris | 4.25kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | garso kolonėlė, ac adapteris |
| Jungties tipas | bluetooth, rca, 3.5mm jack |
| Bluetooth | + |
| Korpusas | medis |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | - |
| Aukštų dažnių diapazonas (kHz) | - |
| Akustikos tipas | 2.1 |
| Žemų dažnių kolonėlės | + |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | bluetooth, nuotolinis valdymas |
| Показать больше | |




















































