Marshall Woburn III цена
Marshall Woburn III цена
Kolonėlė MARSHALL Woburn III, juodaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 599 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
432.49 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Marshall Woburn III Bluetooth, juodaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
535.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Marshall Woburn III, juoda - Belaidė kolonėlėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
599.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
599.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Marshall Woburn III Speaker, Bluetooth, Brownбольше |
|
379.93 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
379.93 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kolonėlė Marshall Woburn III CreamIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
399.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
399.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Kolonėlė Marshall Woburn III CreamPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
399.58 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
399.58 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Garso kolonėlė Marshall Woburn III Bluetooth Juodos spalvosбольше |
|
416.84 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
416.84 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Kolonėlė MARSHALL Woburn III, juodaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 599 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
432.49 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Marshall Woburn III Garso kolonėlė, Bluetooth, BlackNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
450.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
450.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Garso kolonėlė Marshall Woburn III Bluetooth, juodaYra sandėlyje. |
|
469.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
469.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Kolonėlė Marshall Woburn III juoda | MA00032 |
|
489.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
489.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Marshall Woburn III Bluetooth Garsiakalbis JuodasTurime parduotuvėje Kaune. Pristatymas Lietuvoje per 1-2 d.d. больше |
|
499.00 €
|
B магазин kinect.lt |
Kolonėlė Marshall Woburn III juoda |
|
517.28 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
517.28 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Marshall Woburn III Bluetooth, juodaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
535.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Marshall Woburn III Black Belaidė kolonėlė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 53.90 eur/mėn больше |
|
539.00 €
|
B магазин rde.lt |
Marshall Woburn III, juoda - Belaidė kolonėlėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
599.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
599.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Marshall Woburn III, Black 002141720000 |
|
628.49 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
628.49 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 02:39
! Сообщить об ошибке| Марка | Marshall |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 7340055385305 |
| Gamintojo kodas | 1006016 |
| Tipas | bluetooth kolonėlė |
| Maitinimo šaltinis | tinklas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 150w |
| Žemų dažnių kolonėlės išėjimo galia RMS | 90 |
| Atkuriamų dažnių juosta | 35 - 20000hz |
| Matmenys | 40 x 32 x 20cm |
| Svoris | 7.45kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | garso kolonėlė, ac adapteris |
| Jungties tipas | hdmi, bluetooth, rca, 3.5mm jack |
| Bluetooth | + |
| Darbo laikas naudojant akumuliatorių | nėraval. |
| Akustikos tipas | 2.1 |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | bluetooth, nuotolinis valdymas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |
















































