Marshall Mode EQ цена
Marshall Mode EQ цена
Laidinės ausinės Marshall Mode EQ, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.99 € |
|
59.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
59.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Laidinės ausinės Marshall Mode EQ, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.99 € |
|
52.79 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
52.79 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ausinės Marshall Mode EQ, Juodos |
|
52.79 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
52.79 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Ausinės Marshall Mode EQ BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
52.79 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
52.79 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Ausinės Marshall Mode EQ BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
55.43 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
55.43 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Ausinės Marshall Mode EQ juodos |
|
56.01 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
56.01 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Laidinės ausinės Marshall Mode EQ, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.99 € |
|
59.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
59.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Marshall Mode EQ Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
59.99 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
59.99 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:43
! Сообщить об ошибке| Марка | MARSHALL |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 7340055309400 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 30Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | eq jungiklis ant valdymo pulto; l formos kištukas; susipainiojimo mažinantis kabelis |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 11g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |





































Rolandas A.
2019-01-10 12:35:15
čia yra dar, pigiausiai http://soundshop.lt/04090940-marshall-mode-eq-ausines-kaina