Marshall Major IV Bluetooth цена
Marshall Major IV Bluetooth цена
Belaidės ausinės Marshall Major IV, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 80.9 € больше |
|
70.72 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
70.72 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Marshall Major IVTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
73.99 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
73.99 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Marshall Major IV, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
109.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
109.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Marshall Major IV BT - BT headphonesбольше |
|
67.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
67.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Belaidės ausinės Marshall Major IV On-Ear Bluetooth juodosбольше |
|
69.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
69.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Belaidės ausinės Marshall Major IV, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 80.9 € больше |
|
70.72 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
70.72 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidės ausinės Marshall Major IV, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 80.9 € |
|
70.72 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
70.72 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ausinės Marshall Major IV Bluetooth, Rudos spalvosбольше |
|
70.72 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
70.72 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
[Grąžinta prekė] Belaidės ausinės Marshall Major IV On-Ear Bluetooth juodosбольше |
После возврата
|
70.99 €
|
B магазин mobas.lt |
[Grąžinta prekė] Belaidės ausinės Marshall Major IV On-Ear Bluetooth juodosбольше |
После возврата
|
70.99 €
|
B магазин mobiluspasaulis.lt |
Juodos belaidės ausinės "Marshall Major IV On-Ear Bluetooth"больше |
|
71.99 €
|
B магазин priedaimobiliems.lt |
Belaidės ausinės Marshall Major IV On-Ear Bluetooth juodosYra sandėlyje. больше |
|
72.57 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
72.57 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Ausinės Marshall Major IV BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
73.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
73.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Marshall Major IVTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
73.99 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
73.99 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Belaidės ausinės Marshall Major IV On-Ear Bluetooth rudosNuo 12 mėn. garantija. Lizingas be palūkanų iki 36mėn. Nemokamas pristatymas į paštomatą! |
Восст.
|
76.00 €
|
B магазин gomobiles.eu |
Ausinės Marshall Major IV juodos 1005773 | 7340055379458 |
|
76.25 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
76.25 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Marshall Major IV - Black |
|
76.71 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
76.71 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Ausinės Marshall Major IV BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
86.49 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
86.49 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Ausinės MARSHALL Major IV, bevielės, ant ausų, juodosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 109 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
97.29 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Marshall Major IV BT Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.90 eur/mėn |
|
109.00 €
|
B магазин rde.lt |
Marshall Major IV, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
109.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
109.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 18:54
! Сообщить об ошибке| Марка | MARSHALL |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 7340055379458 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas, spartusis įkrovimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20 000hz |
| Jautrumas | 99db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | daugiakryptė valdymo rankenėlė; sulankstomas dizainas; dalijimosi garso funkcija per 3.5 mm jungtį |
| Jautrumas (dB/mW) | 99 |
| Palaikomos technologijos | a2dp, hsp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 165g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Показать больше | |





































































