Manta Alexa Mini цена
Manta Alexa Mini цена
Išmanusis laikrodis Manta Alexa Mini SWU502WH WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.0 € больше |
|
44.07 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
44.07 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Manta Alexa Mini White išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
45.52 €
|
B магазин rde.lt |
Manta Alexa Mini SWU502BK Black |
|
50.74 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
50.74 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Manta Alexa Mini SWU502BK Black |
|
51.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
51.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Manta Alexa Mini SWU502BK BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
55.76 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
55.76 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Manta Alexa Mini SWU502BK BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
56.88 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
56.88 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 01:34
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 5902510680879 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.1 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 360 x 360 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas, metalas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Suderinamumas | android |
| Baterijos talpa | 220mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 96val |
| Atmintis | -mb |
| Išmaniosios funkcijos | Žadintuvas, kalendorius, laikmatis, "find my phone" funkcija, orai, balso skambutis, nuotolinis muzikos valdymas, skaičiuotuvas, chronometras, kraujo spaudimo matuoklis, sporto režimai |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis | -cm |
| Plotis | 0.38cm |
| Aukštis | 0.11cm |
| Kita informacija | Širdies ritmo matuoklis, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, atstumo skaičiuoklė, miego sekimas, aktyvumo priminimai, pranešimų rodymas; ios ir android palaikymas |
| Svoris | 65g |
| Jungtys | usb |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, pulsometras, jutiklinis ekranas, tonometras |
| Показать больше | |






































