Mamibot EXVAC880 цена
Mamibot EXVAC880 цена
Dulkių siurblys - robotas Mamibot EXVAC880, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 254.9 € |
|
188.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mamibot EXVAC880, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 254.9 € |
|
188.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Mamibot EXVAC880Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 262.99 € |
|
188.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mamibot ExVac880 Wisor, Baltas |
|
195.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
195.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Plaunantis robotas siurblys Mamibot EXVAC880 Wisor, baltasNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
239.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
239.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 05:15
! Сообщить об ошибке| Марка | MAMIBOT |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6970626164605 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 200 |
| Įsiurbimo galia | 2880pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.8cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 9.45kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.6l |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 370ml |
| Kita informacija | lazerinė (lds) navigacija su virtualiu žemėlapiu; tylus veikimas 55–70 db; automatinis grįžimas į krovimo stotelę; įveikia iki 2 cm kliūtis |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | rankinis išvalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 2600mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | 4val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 110min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |











































