Makita VC4210M цена
Makita VC4210M цена
Dulkių siurblys Makita VC4210MTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
653.42 €
|
B магазин pigu.lt |
Statybinis dulkių siurblys Makita VC4210M, 42 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
710.10 €*
|
B магазин senukai.lt |
Makita dulkių siurblys (šlapiai/sausai) VC4210M, 1200 W, 42 l, 250mbar, darbo pr.. |
|
644.35 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
644.35 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Elektrinis sauso ir šlapio valymo dulkių siurblys Makita (VC4210M), 1400 WVisos prekės originalios su garantija! Lietuviška įmonė. |
|
646.30 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
646.30 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Dulkių siurblys Makita VC4210MTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
653.42 €
|
B магазин pigu.lt |
MAKITA.ODKURZACZ 1200W VC4210MPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
667.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
667.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Sauso-drėgno valymo siurblys Makita VC4210M70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
682.71 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
682.71 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Statybinis dulkių siurblys Makita VC4210M, 42 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
684.70 €*
|
B магазин 1a.lt |
MAKITA.ODKURZACZ 1200W VC4210MIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
700.70 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
700.70 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Makita VC4210M vacuum 34 L Drum vacuum Dry&wet 1200 W Combi |
|
706.11 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
706.11 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Statybinis dulkių siurblys Makita VC4210M, 42 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
710.10 €*
|
B магазин senukai.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-25 10:55
! Сообщить об ошибке| Марка | MAKITA |
| Категория | Промышленные пылесосы |
| Продукт код | 0088381846035 |
| Tipas | plaunamieji dulkių siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 1400w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 60.5cm |
| Plotis | 56.5cm |
| Gylis | 38.5cm |
| Svoris | 4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 42l |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Kita informacija | Šlapio ir sauso valymo sistema |
| Laido ilgis | -m |
| Plovimo funkcija | + |
| Показать больше | |









































