Monitorius Iiyama Prolite XUB2492HSU-W6 цена
Monitorius Iiyama Prolite XUB2492HSU-W6 цена
Monitorius Iiyama XUB2492HSU-W6, IPS, 100 Hz, FHD, 23.8" |
|
177.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
177.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Monitorius Iiyama XUB2492HSU-W6, IPS, 100 Hz, FHD, 23.8" |
|
177.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
177.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Monitorius Iiyama 24" Baltas ETE IPS skydelis, 1920x1080@100Hz, 15cm aukščio reg.. |
|
213.93 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
213.93 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 17:21
! Сообщить об ошибке| Марка | Iiyama |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4948570123346 |
| Įstrižainė | 23.8" ~60cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, displayport (dp), d-sub, usb 2.0 |
| Kitos jungtys | išvestis |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Tipas | ips |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0.275mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | usb kabelis, hdmi kabelis, displayport kabelis, maitinimo laidas, garso kabelis |
| Monitoriaus spalva | balta |
| Svoris | 5.4kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | kensington lock, nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas, sukimo kampo reguliavimas |
| Aukštis | 37.6-50.6cm |
| Plotis | 53.95cm |
| Gylis | 23cm |
| Palaikomos technologijos | hdcp, full hd, plug & play, osd, separate sync, matinė matrica |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |


































































