Monitorius Iiyama Prolite XB3270QS-B1 цена
Monitorius Iiyama Prolite XB3270QS-B1 цена
Monitorius (DEMO) iiyama ProLite XB3270QS-B1 skær |
|
272.55 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
272.55 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-24 00:46
! Сообщить об ошибке| Марка | IIYAMA |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4948570115518 |
| Gamintojo kodas | xb3270qsb1 |
| Įstrižainė | 32" ~81cm |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| LCD tipas | IPS |
| Vaizdo jungtis | HDMI, DVI, DisplayPort (DP) |
| Kitos jungtys | Išvestis |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | Nėra |
| Tipas | IPS |
| Kontrastas | 1200:1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | - |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0.273mmmm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | Yra |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | HDMI kabelis, DisplayPort kabelis, Maitinimo laidas |
| Monitoriaus spalva | Juoda |
| Svoris | 8.9kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | Nereguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 54.5cm |
| Plotis | 73cm |
| Gylis | 23cm |
| Palaikomos technologijos | LED Backlight, OSD, HDCD |
| Energijos klasė | G |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |





























