HyperX Pulsefire Surge цена
HyperX Pulsefire Surge цена
Mouse USB Optical Pulsefire Surge HX-MC002B HyperX |
|
55.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
55.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
HyperX „HyperX Pulsefire Surge“ - žaidimų pelė (juoda) |
|
60.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
60.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
HyperX Pulsefire Surge RGB žaidimų pelė, Juoda |
|
61.12 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
61.12 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Pelė HyperX 4P5Q1AA, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 81.0 € больше |
|
69.15 €*
|
B магазин pigu.lt |
HyperX Pulsefire Surge black gaming mouse |
|
79.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
79.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:05
! Сообщить об ошибке| Марка | HyperX |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 0740617272680 |
| Gamintojo kodas | hx-mc002b |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | laidinis |
| Mygtukai | 7 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 50 - 16000dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 120.24 x 40.70 x 62.85mm |
| Svoris | 130g |
| Palaikomos technologijos | windows 7, windows 8, windows 8.1, macos |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | 360° rgb apšvietimas; omron jungikliai (50 mln. paspaudimų); integruota atmintis; hyperx ngenuity programinė įranga |
| Показать больше | |






























































