HyperX CloudX Flight цена
HyperX CloudX Flight цена
Gaming headset CloudX Flight |
|
161.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
161.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-22 14:52
! Сообщить об ошибке| Марка | HYPERX |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 0740617266658 |
| Tipas | belaidės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Jautrumas | 106db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | nuimamas mikrofonas; komplekte belaidis usb imtuvas ir laidai |
| Jautrumas (dB/mW) | -45 |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | ausinės (headphones) |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 50hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 18000hz |
| Svoris | 275g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ištraukiamas |
| Priedai | 3,5 mm audio laidas |
| Показать больше | |


































