Kingston HyperX Cloud Mix цена
Kingston HyperX Cloud Mix цена
На данный момент не является товар продавцы.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
Ранее сохранившийся предложения (47)
Belaidės Žaidimų ausinės HyperX Cloud MIX Laidinės + Bluetooth, AptX Low Latency.. |
|
98.15 €
|
распроданоvarle.lt |
Belaidės Žaidimų ausinės HyperX Cloud MIX Laidinės + Bluetooth, AptX Low Latency.. |
|
115.00 €
|
распроданоbekredito.lt |
HP HyperX Cloud MIX Laisvų rankų įranga Bevielis Su lankeliu Žaidimams Bluetooth.. |
|
139.00 €
|
распроданоfrog.ee |
Žaidimų ausinės kompiuteriniams žaidimams, su lankeliu, bevielės Kingston HyperX.. |
|
152.43 €
|
распроданоsenukai.lt |
Žaidimų ausinės kompiuteriniams žaidimams, su lankeliu, bevielės Kingston HyperX.. |
|
152.60 €
|
распродано1a.lt |
Bevielės Žaidimų Ausinės HyperX Cloud Mix Gunmetal Grey (Pilkos) (Bluetooth 4.2).. |
|
159.99 €
|
распроданоplaypro.lt |
HEADSET HYPERX CLOUD MIX/WRL HX-HSCAM-GM KINGSTON HX-HSCAM-GM | 740617280302 |
|
205.56 €
|
распроданоelektrika.lv |
"HP HyperX Cloud MIX", belaidis, žaidimų, 10-40000 Hz, 260 g, ausinės, juodos, p.. |
|
221.64 €
|
распроданоprintera.lt |
История цена изменений - Kingston HyperX Cloud Mix

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Kingston HyperX Cloud Mix
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | HYPERX |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 0740617280302 |
| Tipas | belaidės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | -hz |
| Jautrumas | 42db |
| Varža (Ω) | 40Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | hi-res audio laidiniu režimu; bluetooth ir laidinis naudojimas; aliuminio rėmas; minkštos ausų pagalvėlės iš dirbtinės odos |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 10hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 18000hz |
| Svoris | 275g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | pailginimo laidas 2m |
| Показать больше Показать меньше | |




















































