HyperX Cloud II Wireless цена
HyperX Cloud II Wireless цена
HyperX Cloud II (2)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169.95 € |
|
154.95 €*
|
B магазин pigu.lt |
Cloud II Wireless - Gaming Headset (black-red), Wireless, Gaming, 15 - 20000 H |
|
225.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
225.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-19 13:03
! Сообщить об ошибке| Марка | HYPERX |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 740617303056 |
| Tipas | belaidės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 15–25000 hzhz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 53mm |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 20m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 300g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |

































