Kingston HyperX Cloud II цена
Kingston HyperX Cloud II цена
HyperX Cloud II Red 7.1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.95 € больше |
|
99.95 €*
|
B магазин pigu.lt |
„HyperX Cloud II“ – žaidimų ausinės, 7.1 virtualus erdvinis garsas, „Memory Foam..больше |
|
104.00 €
13 раб. дн.
Срок доставки: 13 раб. дн. |
104.00 €
13 раб. дн.
Срок доставки: 13 раб. дн. |
Ausinės belaidės KINGSTON HyperX Cloud II su mikrofonu PS4 / PS5 / Switch / PCTurime parduotuvėje Kaune. Pristatymas Lietuvoje per 1-2 d.d. |
|
115.00 €
|
B магазин kinect.lt |
HyperX Cloud II bevielės ausis uždengiančios žaidimų ausinės su nuimamu mikrofon.. |
|
139.99 €
|
B магазин skytech.lt |
Cloud II Wireless - Gaming Headset (black-red), Wireless, Gaming, 15 - 20000 Hбольше |
|
225.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
225.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-22 10:44
! Сообщить об ошибке| Марка | KINGSTON |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 196188048429 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux), usb-a |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 15 - 25000hz |
| Jautrumas | 98db |
| Varža (Ω) | 60Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 53mm |
| Pakuotės turinys | dėklas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 50hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 18000hz |
| Svoris | 320g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ištraukiamas |
| Priedai | ausinių plokštelės |
| Показать больше | |





































































Ryčka O.
2021-07-25 15:51:54
Šios ausinės turi tikrai ne vieną pliusą. Visų pirma, tai geriausiai garsą izoliuojančios ausinės kokias esu turėjęs. Ausinės taip pat labai lengvos ir patogiios, netgi man, dėvinčiam akinius, nesukelia nepatogumų. Taip pat turiu didelę galvą su daug plaukų, bet odinės ausinių pagalvėlės ir dirželis ant galvos, sukuria tikrą kokybės jausmą, neleidžia prakaituoti tose vietose. jau išbandyta 16 valandų žaidžiant žaidimus, tai patikėkite manimi :D pats garsas yra puikus, dar puikesnis dėl to, kad negirdite jokio triukšmo. Mikrofonas ne pats geriausias, garsas galima sakyt toks, lyg per seną telefoną būtų kalbama.