Huveris HF322TP цена
Huveris HF322TP цена
Dulkių siurblys-šluota HOOVER HF322TP 011Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
199.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-06-02 03:03
! Сообщить об ошибке| Марка | HUVERIS |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 8059019049922 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 115cm |
| Plotis | 25.2cm |
| Svoris | 3.3kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.7l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 4 |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 22v |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Įkrovimo laikas | 150min |
| Veikimo laikas | 40min |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |































