Huawei Watch 4 Pro Space Edition цена
Huawei Watch 4 Pro Space Edition цена
HUAWEI WATCH 4 PRO (46MM) SPACE EDITION, DEMO | 55020BXL_DEMO |
|
553.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
553.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 13:39
! Сообщить об ошибке| Марка | Huawei |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6942103116872 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.5 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 466 x 466 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | titanas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos naudojimo laikas | 108val |
| Išmaniosios funkcijos | akselerometras, Širdies ritmo jutiklis, kompasas, barometras, temperatūros jutiklis, aplinkos šviesos jutiklis, giroskopas, ekg, gylio indikatorius |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.9cm |
| Plotis | 4.9cm |
| Aukštis | 1.29cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | 150 - 210 mm riešui |
| Svoris | 67g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, nfc, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |











































