Huawei Watch 4 Pro цена
Huawei Watch 4 Pro цена
Išmanusis laikrodis Huawei Watch 4 Pro Mėlynas Kompozitinis Dirželis (Atidarytas.. |
|
470.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
470.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Huawei Watch 4 Pro, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
528.58 €*
|
B магазин senukai.lt |
Huawei Watch 4 Pro Dark Brown Leather 48mmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 581.45 € |
|
528.58 €*
|
B магазин pigu.lt |
Išmanusis laikrodis Huawei Watch 4 Pro Mėlynas Kompozitinis Dirželis (Atidarytas.. |
|
470.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
470.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Huawei Watch 4 Pro - Intelligente Uhr mit Riemen - Handgelenkgröße: 140-210 mm -..больше |
|
476.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
476.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Huawei Watch 4 Pro Brown išmanusis laikrodis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 86.28 eur/mėn |
|
517.67 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
517.67 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Huawei Watch 4 Pro, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
528.58 €*
|
B магазин senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Huawei Watch 4 Pro, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
528.58 €*
|
B магазин 1a.lt |
Huawei Watch 4 Pro Dark Brown Leather 48mmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 581.45 € |
|
528.58 €*
|
B магазин pigu.lt |
Huawei Watch 4 Pro Classic |
|
659.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
659.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 20:38
! Сообщить об ошибке| Марка | Huawei |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6941487291854 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.5 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 466 x 466 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | metalas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | -mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 108val |
| Atmintis | -mb |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žingsniamatis, sms ir skambučių pranešimai , Širdies ritmo jutiklis, nuotolinis kameros valdymas, fizinio aktyvumo stebėjimas, orai, nuotolinis muzikos valdymas, temperatūros jutiklis, sudegintų kalorijų skaičiavimas, sporto režimai, streso stebėjimas, moterų sveikatos stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.76cm |
| Plotis | 4.76cm |
| Aukštis | 1.29cm |
| Kita informacija | safyro stiklas; aeronautikos klasės titano korpusas; ip68 apsauga; en13319 laisvojo nardymo sertifikatas iki 30 m; 8-kanalų širdies ritmo jutiklis; ekg; odos temperatūros, streso, miego sekimas; „health glance“; suderinamas su „huawei health“; belaidis gr |
| Svoris | 65g |
| Jungtys | magnetinis įkrovimas |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, nfc, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |


























































