Huawei Watch 3 Pro цена
Huawei Watch 3 Pro цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Huawei |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6941487218295 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.43 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 466 x 466 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | oda |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | -mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 168val |
| Atmintis | -mb |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žingsniamatis, sms ir skambučių pranešimai , akselerometras, Širdies ritmo jutiklis, barometras, aplinkos šviesos jutiklis, sporto režimai, streso stebėjimas, giroskopas |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.18cm |
| Plotis | 4.18cm |
| Aukštis | 0.94cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | ios ir android palaikymas, Širdies ritmo matuoklis, miego sekimas, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, aktyvumo priminimai, pranešimų rodymas |
| Svoris | 0.063g |
| Jungtys | magnetinis įkrovimas |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, nfc, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Показать больше | |











































Ramunas S.
2022-10-15 22:31:38
Viskas būtų lyg ir gerai, bet.. Na koks idiotais įdėjo tą iškilų mygtuką ten, kur ranka lenkiasi. Turbūt ne suskaičiuos iu, kiek kartų treniruočių metu jis išsijungė ir visas treniruotės fiksavimas nuėjo šuniui ant uodegos. Ir kiek kartų norėjosi jį išmesti lauk.
Artiom Z.
2021-08-02 13:27:50
Naudoju su iPhone 11 Pro Max, jie vienas su kitu gerai susijungia ir pranešimai ateina greita.
Patogu ant rankos, ekranas šviesus, atrodo patvarus, norėčiau stipresnės vibracijos ir didesnės baterijos.
Apskritai esu laimingas ir džiaugiuosi juo.