Huawei Watch 3 Active цена
Huawei Watch 3 Active цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | HUAWEI |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6941487218820 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.43 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 466 x 466 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos naudojimo laikas | 168val |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žingsniamatis, sms ir skambučių pranešimai , akselerometras, Širdies ritmo jutiklis, barometras, giroskopo jutiklis, aplinkos šviesos jutiklis, sporto režimai, streso stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.18cm |
| Plotis | 4.18cm |
| Aukštis | 0.94cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Svoris | 0.063g |
| Показать больше | |


































