Huawei P30 цена
Huawei P30 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-15 12:03
! Сообщить об ошибке| Марка | Huawei |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 4251488608110 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP53 |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Chipset: HiSilicon Kirin 980. EMUI 9.0 (sąsaja) individualizuota sistema Android. IP53 - atsparumas dulkėms ir drėgmei |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 3650 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Jutikliai | Geomagnetinis jutiklis |
| Serija | P30 |
| Procesoriaus modelis | Octa-core 2x2.6 GHz Cortex-A76 + 2x1.92 GHz Cortex-A76 + 4x1.8 GHz Cortex-A55 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G76 MP10 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | OLED |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 9.0 (Pie) |
| Ekrano dydis | 6.1 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 6 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 256 |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Budėjimo laikas iki | 83 |
| Pokalbių trukmė iki | 22 |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 165 |
| Speciali apsauga | Atsparus drėgmei |
| Garso failų formatai | 3GP |
| Ryšių standartas | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2160p@30fps |
| Vaizdo failų formatai | 3GP |
| Palaikomos atminties kortelės | Nano Memory card |
| Ekrano raiška | 1080 x 2340 |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Palaikomos kalbos | Rusų |
| Išleidimo metai | 2019 |
| Modelis | Huawei P30 |
| Veido atpažinimas | + |
| Priekinė kamera | 32 MP |
| Galinė kamera | 40 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Показать больше | |


























































Гость
2020-08-04 23:01:03
P9 šešis metus jau naudojuosi ;) bet jau pradeda durniuoti.
Art4
2019-12-12 10:54:01
Po ilgo naudojimo P9, kuris dar ir dabar veikia išsirinkau P30. Tikiuosi naudoti minimum tris metus, po pirmo mėnesio įspūdžiai labai geri. Baterija pasyviau naudojant laiko iki 3 dienų laiko. Nuotraukos nerealios nors, net ir tamsoje. Veikla sklandi.
alexsis
2019-08-07 11:54:21
Visi rašo, kad pirks, kai kaina 500 bus. Jau 495! Palauksiu 400.
Augis K.
2019-05-28 18:17:36
Turiu, vertas kiekvieno euro, piršto skaneris dirba kaip priklauso, rankas dažniau plaut reik :D (jautrus skaneris nemėgsta dulkiu ir drėgmės ant pirštu!) baterija laiko sočiai, kaip vidutiniam vartotojui.
Liudas
2019-05-26 14:05:04
Turiu mėnesį gal, baterija nebelaiko nei paros, ir naujam nelaikė..
iron c.
2019-05-07 10:46:39
Pirkau. yra problemų su pirštų skaneriu ekrane, po pusdienio jis man nustojo veikti. Sekmės perkantiems :)
Mindaugas D.
2019-04-29 18:40:11
Kam laukt kai mi 9 yra, greiciausiasias pasauly telefonas o isvaizda kaip p30
Vytautas V.
2019-04-18 20:25:42
Irgi nusižiūrėjau, bet palauksiu kol nusileis žemiau 500 EUR.
Darius J.
2019-04-14 22:42:21
Jau išsirinkau kad pirksiu P30, tik palauksiu kol kaina nusileis žemiau 500 EUR. Jau vėlyvą vasarą ar ankstyvą rudenį bus žemiau 500.
Tą kainų kritimą jau mačiau ir su Huawei P9, ir su P10, ir P20...
Małgorzata O.
2019-04-12 15:53:13
Ikelus i facebook video su garsu, kazkokios problemos, nors telefone paleidus viskas gerai.
dovydas
2019-04-11 17:12:18
P30 tai palauksiu kol nukris kaina.
Jonas B.
2019-04-05 21:33:19
Jau išsirinkau kad imsiu P30, tik palauksiu apie pusmetį kol kaina nukris.
Standartiškai pames 30% kainos :)
Domas P.
2019-03-28 19:52:45
Huawei P20, kai buvo "šviežias", kainavo 700 EUR. Po pusmečio jau buvo 400–500 EUR. Dabar, apie metus vėliau, 300–350 EUR. Su šituo bus tas pats. Nors labai noriu, palauksiu. :)
Darius
2019-03-27 21:28:43
@SomeOne
Aš rinkčiausi būtent šį Huawei P30. Pagal parametrus jo ir kaina labai nebloga.
SomeOne
2019-03-27 18:24:57
Huawei p30 vs Samsung Galaxy S10
Kurį pirkt?
Viktoras K.
2019-03-27 11:12:04
Geras dealas Tele2, perki Huawei P30 ir gauni Huawei Watch GT https://www.kaina24.lt/p/huawei-watch-gt
Ramas
2019-03-26 16:36:29
Pažiūrėjus pristatymą supranti, kad telefonų flagmanas visada buvo iphone, nuo šiandien juo tapo Huawei :)
Daina V.
2019-03-20 10:45:29
Minimum 950€ ...........
Audrius A.
2019-03-18 15:47:47
Kovo 26 dieną turėtų pasirodyti prekyboje, įdomu kokią kainą šaus Lietuvos pardavėjai?