Huawei MatePad T10s цена
Huawei MatePad T10s цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Huawei |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 6901443405442 |
| Ekrano dydis | 10.1" |
| Raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano tipas | ips |
| Vidinė atmintis | 128 gb |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 4x2.0 ghz & 4x1.7 ghz |
| Operacinės sistemos versija | android™ emui 10.1 |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Operacinė sistema | android |
| Baterijos tipas | li-polymer |
| Pagrindinė kamera | 5 mp |
| Priekinė kamera | 2 mp |
| WiFi | wi-fi 5 (802.11ac) |
| Procesoriaus tipas | hisilicon kirin 710a |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Atminties kortelės tipas | micro sdxc |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.608kg |
| Matmenys | 159 x 7,85 x 240,2 mm |
| Gamintojo kodas | t 10s |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Показать больше | |


































