Huawei MatePad T10 цена
Huawei MatePad T10 цена
Planšetinis kompiuteris HUAWEI MatePad T10Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 169 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
89.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 06:55
! Сообщить об ошибке| Марка | HUAWEI |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 6901443444830 |
| Ekrano dydis | 10.1" |
| Raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano tipas | ips |
| Vidinė atmintis | 32 gb |
| Operacinės sistemos versija | 10 |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Operacinė sistema | android os |
| Pagrindinė kamera | 5 mp |
| Priekinė kamera | 2 mp |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 2048mb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | 512 gb |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.45kg |
| Jungties tipas | usb |
| Gamintojo kodas | t 10s |
| Baterijos talpa (mAh) | 5100 |
| Aukštis | 15.9cm |
| Gylis | 0.78cm |
| Plotis | 24cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |
































