Gartraukis GORENJE WHI649EXGW цена
Gartraukis GORENJE WHI649EXGW цена
Gartraukis Gorenje WHI649EXGW, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 248.9 € |
|
188.83 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gorenje WHI649EXGWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 213.0 € |
|
188.83 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis GORENJE WHI649EXGWKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
189.05 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
WHI649EXGW Chimney hood |
|
185.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
185.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gorenje WHI649EXGW gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.00 eur/mėn |
|
186.00 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Gorenje WHI649EXGWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
186.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
186.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Baltas gartraukis Gorenje WHI649EXGWYra sandėlyje. |
|
187.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
187.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gartraukis Gorenje WHI649EXGW, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 248.9 € |
|
188.83 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Gorenje WHI649EXGW, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 248.9 € |
|
188.83 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gorenje WHI649EXGWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 213.0 € |
|
188.83 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Hood GORENJE WHI649EXGW |
|
188.83 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
188.83 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis GORENJE WHI649EXGWKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
189.05 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis Gorenje WHI649EXGW Chimney |
|
196.25 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
196.25 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Garų surinktuvas GORENJE 041110000218Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
252.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gartraukis Gorenje WHI649EXGWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
252.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
252.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 13:50
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 3838782389795 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | whi649exgw |
| Energijos sunaudojimas per metus | 59.2kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 608m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 374m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas, stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 38cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 33.5cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 12.5kg |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

































