Lygintuvas Gorenje SIH1800BLT цена
Lygintuvas Gorenje SIH1800BLT цена
Gorenje | Garų lygintuvas | SIH1800BLT | Garų lygintuvas | 1800 W | Vanduo tank .. |
|
24.29 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
24.29 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Lygintuvas Gorenje SIH1800BLTVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
26.00 €
|
B магазин 24take.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 08:56
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Утюги |
| Продукт код | 3838782404726 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 1800w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 25g/min. |
| Garų smūgis | 80g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 250ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 1.9m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 1kg |
| Kita informacija | anticalc; dry/spray/steam lyginimo funkcijos |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Garų slėgis | -bar |
| Показать больше | |






































