Šaldytuvas Gorenje RB39EPW4 цена
Šaldytuvas Gorenje RB39EPW4 цена
Gorenje RB39EPW4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 172.49 € |
|
128.44 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
128.44 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Gorenje G200 RB39EPW4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.9 € |
|
151.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas Gorenje Refrigerator RB39EPW4 Energy efficiency class E Freestandi..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
151.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gorenje, 82 L, aukštis 85 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
169.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
169.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
IŠPARDAVIMAS. Gorenje | Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Fr..больше |
|
127.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
127.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldytuvas Gorenje RB39EPW4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
127.95 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
127.95 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Gorenje RB39EPW4 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.33 eur/mėn |
|
127.95 €
|
B магазин rde.lt |
Gorenje RB39EPW4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 172.49 € |
|
128.44 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
128.44 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
SALE OUT. Gorenje | Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Freest.. |
|
134.03 €
|
B магазин elektrika.lv |
SALE OUT. Gorenje | Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Freest..больше |
|
134.04 €
|
B магазин prevo.lt |
SALE OUT. Gorenje | Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Freest.. |
|
134.19 €
|
B магазин skytech.lt |
SALE OUT. Gorenje | Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Freest..больше |
|
136.90 €
|
B магазин buitex.lt |
Gorenje Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Freestanding | Lar.. |
|
138.76 €
|
B магазин baitera.lt |
Gorenje Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Freestanding | Lar.. |
|
140.10 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Gorenje Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Freestanding | Lar.. |
|
140.10 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Gorenje Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Freestanding | Lar.. |
|
140.71 €
|
B магазин etop.lt |
Gorenje Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Freestanding | Lar.. |
|
143.81 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
143.81 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
SALE OUT. | Gorenje | Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Fre..больше |
|
144.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
144.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas Gorenje RB39EPW4 |
|
147.09 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
147.09 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
SALE OUT. Gorenje | Refrigerator | RB39EPW4 | Energy efficiency class E | Freest..больше |
|
147.50 €
|
B магазин vieni.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Gorenje G200 RB39EPW4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.9 € |
|
151.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas Gorenje Refrigerator RB39EPW4 Energy efficiency class E Freestandi..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
151.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Gorenje G200 RB39EPW4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.9 € |
|
151.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldytuvas Gorenje RB39EPW4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
151.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
151.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Gorenje, 82 L, aukštis 85 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
169.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
169.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 00:10
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 3838782576263 |
| Gamintojo kodas | rb39epw4 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 125kwh |
| Bendra talpa | 82l |
| Šaldytuvo talpa | 75l |
| Šaldiklio talpa | 7l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 5val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | st, n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 47.5cm |
| Aukštis | 84.2cm |
| Gylis | 44.8cm |
| Svoris | 24.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |













































