Gembird MHS-EP-001 цена
Gembird MHS-EP-001 цена
HEADSET IN-EAR/MHS-EP-001 GEMBIRD |
|
2.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
HEADSET IN-EAR/MHS-EP-001 GEMBIRD |
|
2.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
2.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
HEADSET IN-EAR/MHS-EP-001 GEMBIRD |
|
2.57 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
2.57 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gembird MHS-EP-001 ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
3.07 €
|
B магазин rde.lt |
GEMBIRD MHS-EP-001 Gembird Stereofoninės metalinės ausinės su mikrofonu ir garsu.. |
|
4.68 €
|
B магазин printera.lt |
Gembird ausinės MHS-EP-001 50-18000 Hz, 0.9 m laidas, 12 g, Intraaural, Binaural.. |
|
4.70 €
|
B магазин inserv.lt |
Ausinės Gembird MHS-EP-001 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
5.89 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
5.89 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
GEMBIRD MHS-EP-001 Gembird Stereo metal ausinės su mikrofonu ir garsumo valdymu,.. |
|
5.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
5.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Ausinės Gembird MHS-EP-001 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
6.18 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
6.18 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gembird MHS-EP-001, Black/Metal MHS-EP-001 |
|
6.25 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
6.25 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
HEADSET IN-EAR/MHS-EP-001 GEMBIRD |
|
7.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
7.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gembird MHS-EP-001 BlackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
7.18 €
|
B магазин pigu.lt |
Gembird MHS-EP-001 Metal earphones with microphone, black |
|
7.49 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
7.49 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 14:41
! Сообщить об ошибке| Марка | GEMBIRD |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 8716309077415 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 0.9m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 50 - 18000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | aptakus dizainas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 0.012g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |















































