Gembird MHP-EP-001 цена
Gembird MHP-EP-001 цена
Ausinės kišamos į ausis Gembird MHP-EP-001-R |
|
7.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
7.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-16 14:51
! Сообщить об ошибке| Марка | GEMBIRD |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 8716309077156 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Jautrumas (dB/mW) | 105 |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Показать больше | |

























