Fairphone 5 128GB цена
Fairphone 5 128GB цена
Fairphone 5 - 6.46 - 128GB, mobilusis telefonas (žalias, „Android 13“, dviguba S..больше |
|
585.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
585.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Fairphone 5, 128 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
611.57 €*
|
B магазин senukai.lt |
Fairphone 5 16.4 cm (6.46) Dual SIM Android 13 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4200 mA..больше |
|
486.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
486.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Fairphone 5 Dual-SIM 6GB/128GB grün Android 14 Smartphone | F5FPHN-1GR-EU1 | 871..больше |
|
527.50 €
|
B магазин enter24.eu |
Fairphone 5 6/ 128GB Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 97.22 eur/mėn больше |
|
583.29 €
|
B магазин rde.lt |
Fairphone 5 - 6.46 - 128GB, mobilusis telefonas (žalias, „Android 13“, dviguba S..больше |
|
585.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
585.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Fairphone 5, 128 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
611.57 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Fairphone 5, 128 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
611.57 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 00:57
! Сообщить об ошибке| Марка | FAIRPHONE |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 8718819372431 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ekrano tipas | tft ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.3 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 5 |
| Ekrano raiška | 1080 x 2340 |
| Pagrindinė kamera | 48 + 48mpx |
| Priekinė kamera | 16mpx |
| Blykstė | dual-led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 2160p@30fps, 1080p@60fps |
| Procesoriaus tipas | qualcomm snapdragon 750g 5g (8 nm) |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Atminties kortelės talpa | up to 2000gb |
| Baterijos tipas | li-ion |
| Baterijos talpa | 3905mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 13 |
| Papildomos funkcijos | dual sim (1-physical/ 1-e-sim) |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip54 |
| Aukštis | 162mm |
| Plotis | 75.5mm |
| Gylis | 10.5mm |
| Svoris | 225g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, instrukcija |
| Kita informacija | integruotas gps |
| Показать больше | |























