Fairphone 6 256GB цена
Fairphone 6 256GB цена
Išmanusis telefonas Fairphone 6 Dual SIM 8 GB / 256 GB, Juodasбольше |
|
559.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
559.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Telefonas Išmanusis telefonas Fairphone (6-osios kartos) ŽaliasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 860.0 € больше |
|
576.06 €*
|
B магазин pigu.lt |
Fairphone Das Fairphone (Gen. 6) 256GB (Horizon Black, Android 15, 8 GB) | F6FPH..больше |
|
503.70 €
|
B магазин enter24.eu |
Fairphone 6 8/ 256GB Horizon Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 92.18 eur/mėn больше |
|
553.07 €
|
B магазин rde.lt |
Fairphone The (Gen 6) 16 cm (6.31) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB..больше |
|
558.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
558.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Išmanusis telefonas Fairphone 6 Dual SIM 8 GB / 256 GB, Juodasбольше |
|
559.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
559.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Smartphone Fairphone (Gen. 6) 256GB Greenбольше |
|
562.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
562.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
Fairphone 6, 8GB/256GB, Horizon Black F6FPHN-2ZW-EU1больше |
|
570.37 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
570.37 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Telefonas Išmanusis telefonas Fairphone (6-osios kartos) ŽaliasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 860.0 € больше |
|
576.06 €*
|
B магазин pigu.lt |
Smartfon Telekom TELEKOM Fairphone 6 256GB czarny | 99936505 | 8718819372578 |
|
581.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Fairphone (Gen. 6) 8+256GB Cloud Whiteбольше |
|
589.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
589.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 01:12
! Сообщить об ошибке| Марка | Fairphone |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 8718819372578 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | ltpo oled |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 7i |
| Pagrindinė kamera | 50 + 13mpx |
| Priekinė kamera | 50mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 2160p@24/30/60fps |
| Procesoriaus tipas | „octa core“ |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8192mb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc (uses shared sim slot) |
| Atminties kortelės talpa | up to 2000gb |
| Operacinė sistema | android 15 |
| Jungties tipas | usb‑c, otg |
| Vandens atsparumo lygis | ip55 |
| Aukštis | 156.5mm |
| Plotis | 73.3mm |
| Gylis | 9.6mm |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Показать больше | |
































