Gartraukis Faber C LG A52 цена
Gartraukis Faber C LG A52 цена
Įmontuojamas gartraukis Faber Inka Smart C LG A52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 98.9 € |
|
85.64 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber Inka Smart C LG A52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.0 € |
|
86.62 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber HOOD INKA SMART C LG A52, 305.0599.305Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139 € |
|
109.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Faber INKA SMART C LG A52 |
|
85.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
85.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Faber Inka Smart C LG A52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 98.9 € |
|
85.64 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber Inka Smart C LG A52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 98.9 € |
|
85.64 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gartraukis Faber C LG A52Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
85.64 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
85.64 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Gartraukis Faber HOOD INKA SMART C LG A52 |
|
85.64 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
85.64 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Gartraukis Faber Inka Smart C LG A52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.0 € |
|
86.62 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber HOOD INKA SMART C LG A52, 305.0599.305 | 761298576.. |
|
88.95 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
88.95 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Faber HOOD INKA SMART C LG A52, 305.0599.305Yra sandėlyje. |
|
89.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
89.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
FABER HOOD INKA SMART C LG A52 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
105.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
105.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Gartraukis Faber C LG A52Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
105.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
105.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
FABER INKA SMART C LG A52 |
|
105.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
105.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Faber HOOD INKA SMART C LG A52, 305.0599.305Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139 € |
|
109.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 06:50
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 761298576422 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | 305.0599.305 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 59kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 160m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 335m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 54db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 66db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 20.9cm |
| Plotis | 52.2cm |
| Gylis | 28.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Svoris | 4kg |
| Matmenys | 174 x 522 x 284mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Показать больше | |

































