Esperanza EGH330 цена
Esperanza EGH330 цена
Esperanza EGH330GKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 11.99 € больше |
|
8.39 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza EGH330, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.09 € больше |
|
9.16 €*
|
B магазин senukai.lt |
Esperanza EGH330G Head-band Black,Greenбольше |
|
5.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
5.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ausinės Esperanza EGH330 Black/GreenPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
6.01 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
6.01 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Ausinės Esperanza EGH330 Black/GreenIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
6.31 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
6.31 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Esperanza EGH330G Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įran..больше |
|
6.43 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Esperanza EGH330B Crow Black/ Blue ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
7.72 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
7.72 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Esperanza EGH330GKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 11.99 € больше |
|
8.39 €*
|
B магазин pigu.lt |
Žaidimų ausinės Esperanza Crow EGH330R, juoda-raudona, 2x 3.5mmбольше |
|
8.39 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
8.39 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza EGH330, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.09 € больше |
|
9.16 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza EGH330, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.09 € больше |
|
9.16 €*
|
B магазин 1a.lt |
Esperanza Venom EGH330G, Black/Green EGH330Gбольше |
|
10.44 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
10.44 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Esperanza EGH330B Head-band Black, Blueбольше |
|
10.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
10.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza GAMING HEADSET CROW GREEN |
|
10.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
10.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Esperanza EGH330G ausinės juodos, žaliosбольше |
|
11.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
11.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
Esperanza EGH330B Head-band Black, Blueбольше |
|
12.39 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
12.39 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Ausinės - Esperanza EGH330G Binaural Gaming Headset 2m Laidas 105dB Juoda Žaliaбольше |
|
14.99 €
|
B магазин proshop.lt |
Esperanza Mänguri kõrvaklapid mikrofoniga Esperanza EGH330G rohelineбольше |
|
17.76 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
17.76 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 17:53
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299928936 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 50db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | pintas kabelis; pasivi aplinkos triukšmo izoliacija; reguliuojamas lankelis; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 250g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |











































