Projektorius Epson EF-21W цена
Projektorius Epson EF-21W цена
Epson EF-21W Standard throw projector 3LCD 1080p (1920x1080) Black, White |
|
658.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
658.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Epson EF-21W V11HB35040 |
|
658.13 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
658.13 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Epson EF-21W projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 111.62 eur/mėn |
|
669.74 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
669.74 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Projektorius Epson EF-21W | Full HD (1920x1080) | 1000 ANSI lumens | Baltas |
|
669.74 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
669.74 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Epson EF-21W | Full HD (1920x1080) | 1000 ANSI lumens | White | V11HB35040 | 871.. |
|
678.85 €
|
B магазин multo.eu |
Epson EF-21W Standard throw projector 3LCD 1080p (1920x1080) Black, White |
|
721.39 €
|
B магазин baitukas.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:12
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946735016 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1280x720 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 1000 |
| Jungtys | usb, 3.5 mm, 1 x hdmi |
| Išvesties jungtys | usb 2.0 |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 150 |
| Projektoriaus lempa | - |
| Svoris | 2.3kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | bevielis |
| Pakuotės turinys | projektorius, instrukcija, valdymo pultelis, laidas |
| Jungties tipas | hdmi |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | -m |
| Projekcijos atstumas - maks. | -m |
| Plotis | 197mm |
| Показать больше | |














































