Projektorius Epson EH-TW840 цена
Projektorius Epson EH-TW840 цена
Projektorius Epson EH-TW840Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 843.99 € |
|
389.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
389.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Lempinis projektorius Epson EH-TW840, Full HD, du HDMI prievadai, 4 000 liumenų,.. |
|
758.43 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
758.43 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
EPSON EH-TW840 3LCD Projector 4000lm | V11HB63040 |
|
765.85 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
765.85 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Epson | EH-TW840 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White |
|
768.53 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Epson | EH-TW840 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White|V11HB63040 |
|
773.30 €
|
B магазин complius.lt |
Epson | EH-TW840 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | V11HB63040 |.. |
|
783.55 €
|
B магазин multo.eu |
Epson | EH-TW840 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | V11HB63040 |.. |
|
784.70 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Epson EH-TW840 3LCD Projector 4000lm V11HB63040 |
|
787.52 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
787.52 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Projektorius Epson EH-TW840Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
789.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Projektorius Epson EH-TW840Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
789.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Epson EH-TW840 4000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) White |
|
791.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
791.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
EPSON EH-TW840 3LCD Projector 4000lm |
|
793.01 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
793.01 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EH-TW840 projektorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 81.22 eur/mėn |
|
812.23 €
|
B магазин rde.lt |
Projektorius Epson EH-TW840 Full HD (1920x1080) 4000 ANSI lumens WhiteNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
818.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
EPSON EH-TW840 3LCD Projector 4000lmPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
867.80 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
867.80 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
EPSON EH-TW840 3LCD Projector 4000lmIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
911.19 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
911.19 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 05:24
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946738604 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 16000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4000 |
| Jungtys | usb-b, usb-a, 3.5 mm, 2x hdmi |
| Išvesties jungtys | usb 2.0 |
| Projektoriaus lempa | - |
| Galia | -w |
| Svoris | 2.7kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 6000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | bevielis |
| Pakuotės turinys | projektorius, instrukcija, valdymo pultelis, laidas |
| Jungties tipas | hdmi |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.9m |
| Aukštis | 77mm |
| Plotis | 302mm |
| Gylis | 252mm |
| Показать больше | |














































