Electrolux EEG42EB цена
Electrolux EEG42EB цена
ELECTROLUX EEG42EB |
|
89.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
89.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys Electrolux EEG42EBTurime parduotuvėje |
|
95.00 €
|
B магазин buitex.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-10-17 11:33
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 7332543556311 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 650w |
| Maitinimas | tinklas |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Energijos efektyvumo klasė | a+ |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | c |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 22.8cm |
| Plotis | 41.6cm |
| Gylis | 28.7cm |
| Svoris | 3.68kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis kietiems paviršiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 7.5m |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Filtrų tipas | higieninis |
| Konstrukcija | ergonomiškas korpusas, minkšti ratukai, rankena pernešimui |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Показать больше | |







































