Indaplovė Electrolux EEC87400W цена
Indaplovė Electrolux EEC87400W цена
Electrolux EEC87400WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 915.0 € |
|
838.18 €*
|
B магазин pigu.lt |
60 cm. pločio įmontuojama indaplovė su'ComfortLift' Electrolux EEC87400W |
|
865.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
865.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux 900 series ComfortLift, 14 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
879.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
879.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC87400WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1049 € |
|
879.99 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
879.99 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Indaplovė ELECTROLUX EEC87400W įmontuojamaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
999.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Built-in dishwasher EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C | EEC87400W | .. |
|
799.85 €
|
B магазин multo.eu |
ELECTROLUX EEC87400W IndaplovėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
803.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
803.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC87400WYra sandėlyje. |
|
806.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
806.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė ELECTROLUX EEC87400WVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
818.00 €
|
B магазин 24take.lt |
Electrolux EEC87400WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 915.0 € |
|
838.18 €*
|
B магазин pigu.lt |
Electrolux EEC87400W įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 83.82 eur/mėn |
|
838.18 €
|
B магазин rde.lt |
Indaplovė Electrolux EEC87400W10€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA10. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
838.18 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
838.18 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC87400W |
|
844.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
844.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Indaplovė ELECTROLUX EEC87400W |
|
853.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
853.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
60 cm. pločio įmontuojama indaplovė su'ComfortLift' Electrolux EEC87400W |
|
865.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
865.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Built-in dishwasher EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C |
|
871.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
871.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Electrolux 900 series ComfortLift, 14 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
879.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
879.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC87400WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1049 € |
|
879.99 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
879.99 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC87400WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1049 € |
|
879.99 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
879.99 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Indaplovė Electrolux EEC87400WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
879.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
879.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Electrolux Montuojama indaplovė 60 cm 900 serija „ComfortLift“ EEC87400W |
|
909.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
909.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indaplovė ELECTROLUX EEC87400W įmontuojamaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
999.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 17:48
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7332543987153 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | eec87400w |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 75kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 42db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 56cm |
| Svoris | 47.4kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos, integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | glasscare 45° |
| Ekranas | - |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| Kita informacija | programos eigos projekcija ant grindų |
| Trečias stalčius | + |
| Specialios programos | quickselect |
| Показать больше | |














































