Electrolux EC41-2SW цена
Electrolux EC41-2SW цена
Cikloninis dulkių siurblys ELECTROLUX EC41-2SWKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149 € |
|
89.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-02 03:12
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 7332543629640 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 700w |
| Energijos efektyvumo klasė | a+ |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | b |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 31cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 41.5cm |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.8l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 7m |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Filtrų tipas | hygenie e12 |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |




















































