Kaitlentė Electrolux CIS62450 цена
Kaitlentė Electrolux CIS62450 цена
Electrolux, SenseBoil CIS62450Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 457.0 € |
|
398.96 €*
|
B магазин pigu.lt |
60 cm pločio indukcinė kaitlentė Electrolux CIS62450Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
399.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Indukcinė kaitlentė Electrolux 700 serija SenseBoil CIS62450Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
399.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
ELECTROLUX CIS62450 PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
385.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
385.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Electrolux CIS62450Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
385.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
385.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
60 cm pločio indukcinė kaitlentė Electrolux CIS62450 |
|
394.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
394.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Electrolux CIS62450 | CIS62450 | 7333394045849 |
|
397.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Electrolux, SenseBoil CIS62450Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 457.0 € |
|
398.96 €*
|
B магазин pigu.lt |
60 cm pločio indukcinė kaitlentė Electrolux CIS62450Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
399.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Indukcinė kaitlentė Electrolux CIS62450Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
399.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
399.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Electrolux 700 serija SenseBoil CIS62450Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
399.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Electrolux 700 serija SenseBoil CIS62450Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
399.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Electrolux CIS62450 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 67.88 eur/mėn |
|
407.25 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
407.25 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Electrolux CIS62450Yra sandėlyje. |
|
416.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
416.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
ELECTROLUX induction hob CIS62450 |
|
426.07 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
426.07 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux Indukcinė kaitlentė 60 cm 700 serija „SenseBoil“ „Hob2Hood®“ CIS62450.. |
|
439.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
439.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
ELECTROLUX induction hob CIS62450 |
|
466.33 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
466.33 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
ELECTROLUX induction hob CIS62450 |
|
479.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
479.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Electrolux 700 SenseBoil indukcinė kaitlentė CIS62450, 60 cm, 4 kaitvietės, juod.. |
|
549.99 €
|
B магазин vieni.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 12:26
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 7333394045849 |
| Gamintojo kodas | cis62450fw |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7200w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 10.9kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 3 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Kepimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | užraktas nuo vaikų, apsauga nuo perkaitimo |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | booster funkcija |
| Показать больше | |




















































