Monitorius Eizo EV2430 цена
Monitorius Eizo EV2430 цена
EIZO FlexScan EV2430 - TCO 8 - 24" - Silverбольше |
|
322.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
322.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Monitorius EIZO FlexScan EV2430 61,2 cm (24.1") 1920 x 1200 pikseliai WUXGA LED .. |
|
336.35 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
336.35 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Eizo FlexScan EV2430-BK 24.1" IPS 16:10 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 57.16 eur/mėn |
|
342.93 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
342.93 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Monitorius Eizo FlexScan EV2430, IPS, 60 Hz, 24.1"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
389.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Monitorius Eizo FlexScan EV2430, IPS, 60 Hz, 24.1"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
389.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 13:22
! Сообщить об ошибке| Марка | EIZO |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4995047052982 |
| Įstrižainė | 24.1" ~61.2cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Vaizdo jungtis | dvi, displayport (dp), d-sub, usb 2.0 |
| Kitos jungtys | mini-jack |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 14ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0.27mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | + |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 6.7kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas, sukimo kampo reguliavimas |
| Aukštis | 36.8 - 49.9cm |
| Plotis | 55.2cm |
| Gylis | 23.3cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, full hd, osd, srgb |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |
































