Monitorius Eizo ColorEdge CG2420 цена
Monitorius Eizo ColorEdge CG2420 цена
Eizo ColorEdge CG2420 |
|
1319.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
1319.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-10-31 10:24
! Сообщить об ошибке| Марка | EIZO |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4995047048084 |
| Įstrižainė | 24.1" ~61.2cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, dvi, displayport (dp), usb 3.0 |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | ips |
| Kontrastas | 1500:1 |
| Ryškumas | 400cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 61hz |
| Reakcijos laikas | 10ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0.27mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | yra |
| Komplekte yra kabeliai | usb kabelis, maitinimo laidas, naudojimo instrukcija, garantijos kortelė, rinkinys screen cleaner |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 7.8kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas, sukimo kampo reguliavimas |
| Aukštis | 39.6-55.1cm |
| Plotis | 55.44cm |
| Gylis | 24.5cm |
| Palaikomos technologijos | hdcp, plug & play, osd, color mode |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |





























