Monitorius Eizo CS2731 цена
Monitorius Eizo CS2731 цена
Monitorius Eizo ColorEdge CS2731, IPS, 60 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1109 € |
|
1014.50 €*
|
B магазин senukai.lt |
EIZO CS2731 27" IPS 16:9 2560X1440 USB-C/60W ADOBERGB CALIBRATORNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1197.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
EIZO ColorEdge CS2731 27 Zoll WQHD IPS LED 16:9 Monitor | CS2731 | 4995047054580 |
|
973.45 €
|
B магазин enter24.eu |
EIZO CS2731, 27" CS2731 |
|
995.35 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
995.35 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Eizo ColorEdge CS2731 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliai.. |
|
997.47 €
|
B магазин percte.eu |
EIZO ColorEdge CS2731 - LED-Monitor - 68.5 cm (27) - 2560 x 1440 WQHD - IPS - 35..больше |
|
999.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
999.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Eizo ColorEdge CS2731 27" IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 101.24 eur/mėn |
|
1012.35 €
|
B магазин rde.lt |
Monitorius EIZO ColorEdge CS2731 LED ekranas 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliai..больше |
|
1012.36 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
1012.36 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Monitorius Eizo ColorEdge CS2731, IPS, 60 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1109 € |
|
1014.50 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Eizo ColorEdge CS2731, IPS, 60 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1109 € |
|
1014.50 €*
|
B магазин 1a.lt |
Eizo CS2731 ColorEdge |
|
1078.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
1078.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
EIZO ColorEdge/CS2731/27"/IPS/QHD/60Hz/10ms/Black/5R | CS2731-BK | 4995047054580 |
|
1084.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
EIZO ColorEdge CS2731 computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD .. |
|
1148.51 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1148.51 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
EIZO ColorEdge CS2731 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliai |
|
1148.73 €
|
B магазин baitera.lt |
EIZO CS2731 27" IPS 16:9 2560X1440 USB-C/60W ADOBERGB CALIBRATORNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1197.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 20:50
! Сообщить об ошибке| Марка | EIZO |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4995047054580 |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 16ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178°/178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Svoris | 10.1kg |
| Kolonėlės | - |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas, aukščio reguliavimas, sukimo kampo reguliavimas, nuimamas pagrindas |
| Aukštis | 55.9cm |
| Plotis | 63.8cm |
| Gylis | 26.5cm |
| Energijos klasė | - |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | stovas |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |







































