Edifier W830NB цена
Edifier W830NB цена
Belaidės ausinės Edifier W830NB ANC, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.9 € больше |
|
71.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Edifier W830NB WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.99 € |
|
71.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Edifier Headphones W830NB Bluetooth Over-ear Microphone Noise canceling Wi.. |
|
74.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
Ausinės Edifier W830NB ANC BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
63.86 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
63.86 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
64.49 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
64.49 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Edifier W830NB belaidės ausinės, Juodos spalvosбольше |
|
64.71 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
64.71 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin.. |
|
64.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
64.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin.. |
|
66.03 €
|
B магазин printera.lt |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black | Noise .. |
|
66.09 €
|
B магазин vieni.lt |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin.. |
|
66.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Edifier W830NB Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
66.65 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
66.65 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Belaidės Bluetooth ausinės su ANC triukšmo slopinimu ir mikrofonu Bluetooth ANC .. |
|
66.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Ausinės Edifier W830NB, Bluetooth, ant ausų, mikrofonas, triukšmo slopinimas, be.. |
|
66.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Ausinės Edifier W830NB ANC BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
67.05 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
67.05 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | Noise Cancelli..больше |
|
67.23 €
|
B магазин smartech.ee |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin.. |
|
67.35 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin.. |
|
67.91 €
|
B магазин enrike.lt |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin.. |
|
68.43 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
68.43 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Edifier W830NB ANC Wireless Headphones W830NBBKбольше |
|
68.86 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
68.86 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin.. |
|
69.23 €
|
B магазин smartonly.eu |
Belaidės ausinės Edifier W830NB ANC, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.9 € больше |
|
71.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Edifier W830NB ANC, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.9 € больше |
|
71.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Edifier W830NB WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.99 € |
|
71.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin.. |
|
72.62 €
|
B магазин baitukas.lt |
Edifier Headphones W830NB Bluetooth Over-ear Microphone Noise canceling Wireless..больше |
|
72.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
72.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Edifier W830NB Headphones with Bluetooth Connectivity Over-Ear with Microphone N..больше |
|
73.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
73.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Edifier Headphones W830NB Bluetooth Over-ear Microphone Noise canceling Wi.. |
|
74.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin.. |
|
75.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
75.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Edifier W830NB ANC Wireless Headphonesбольше |
|
77.67 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
77.67 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise cancelin..больше |
|
82.55 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:04
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6923520247684 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | -m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 8 - 25000hz |
| Jautrumas | 107db |
| Varža (Ω) | 70Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 33mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, kabelis, ausinės |
| Kita informacija | atjungiamas laidas |
| Jautrumas (dB/mW) | 110 |
| Palaikomos technologijos | bluetooth |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 94val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 16000hz |
| Svoris | 155g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | Įkrovėjas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |









































