Edifier STAX S3 цена
Edifier STAX S3 цена
Edifier Stax S3 Black ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.00 eur/mėn |
|
179.99 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
179.99 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Belaidės ausinės Edifier Stax S3, Juodos spalvos |
|
179.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
179.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-22 13:42
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6923520243778 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 40000hz |
| Varža (Ω) | 24Ω |
| Kita informacija | planariniai magnetiniai keitikliai; sulankstoma konstrukcija; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda ir audinys (ice fabric) |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas audio 1.2 m, usb-c charge cable, dėklas, papildomos ausų pagalvėlės |
| Показать больше | |












































