Edifier R1600TIII цена
Edifier R1600TIII цена
Edifier R1600TIII 2.0, ruda/pilkaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
80.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier R1600TIII, 60 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.9 € |
|
83.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kolonėlės Edifier R1600TIII, Rudos spalvos |
|
79.35 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
79.35 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Edifier R1600TIII 2.0 Studio Speakers kompiuterinės kolonėlės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.24 eur/mėn |
|
79.45 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
79.45 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Edifier R1600TIII 2.0, ruda/pilkaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
80.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier R1600TIII, 60 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.9 € |
|
83.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier R1600TIII, 60 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.9 € |
|
83.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Edifier R1600TIII 2.0 SpeakersPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
83.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
83.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Edifier R1600TIII 2.0 SpeakersIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
88.10 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
88.10 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Edifier R1600TIII garso kolonėlių komplektas 60 W Kompiuteris / knyginis kompiut.. |
|
102.29 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
102.29 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:59
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 6923520264032 |
| Tipas | kompiuteriniai garsiakalbiai |
| Maitinimo šaltinis | tinklas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 60w |
| Matmenys | 15.4 x 25.4 x 21.4cm |
| Svoris | 6.4kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | garso kolonėlė |
| Jungties tipas | 3.5mm jack |
| Bluetooth | - |
| Korpusas | medis |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 60 |
| Aukštų dažnių diapazonas (kHz) | 20 |
| Akustikos tipas | 2.0 |
| Žemų dažnių kolonėlės | - |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | nuotolinis valdymas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

































