Dreame D10s цена
Dreame D10s цена
Dreame DreameBot D10s, robot vacuum (white) NO |
|
218.39 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
218.39 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT/D10S RLS3L DREAME |
|
222.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
222.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D10s, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
260.80 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
260.80 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D10s, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
260.80 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
260.80 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dreame D10S RLS3L dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.47 eur/mėn |
|
260.80 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
260.80 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 13:35
! Сообщить об ошибке| Марка | DREAME |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6973734681651 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 270 |
| Įsiurbimo galia | 5000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.7kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.57l |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 0.2ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | dulkių talpa 570 ml, vandens talpa 235 ml, iki 280 min veikimas tyliajame režime. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 2400mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | 6val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 280min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |














































