Monitorius Dell P3225DE цена
Monitorius Dell P3225DE цена
Dell Pro Plus P3225DE 31.5" WQHD IPS 100Hz 350cd/m2 USB-C HubKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 537.0 € |
|
402.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
DELL PRO 32 PLUS P3225DE QHD 100HZ IPS BLACK 16:9 PIVOT USBC-90W RJ45 |
|
412.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Monitorius Dell P3225DE, LED, 60 Hz, QHD, 31.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
412.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Dell P3225DE, 31.5", 5 msKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
419.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dell LCD P3225DE 31.5" IPS QHD/2560x1440/DP,HDMI,USB-C/Silver,Black/5Y | Dell P..больше |
|
341.32 €
|
B магазин baitukas.lt |
Dell Pro 32 Plus QHD USB-C Hub Monitorius - P3225DE, 80.1cm (31.5")больше |
|
355.55 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
355.55 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
SALE OUT. Dell LCD P3225DE 31.5" IPS QHD/2560x1440/DP,HDMI,USB-C/Silver,Black/5Y..больше |
|
358.15 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
358.15 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
"Dell P3225DE" | 32 " | IPS | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 taškų | 350 cd/m² | HD..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
361.67 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
361.67 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Dell | P3225DE | 32 " | IPS | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m | HD..больше |
|
369.80 €
|
B магазин dellshop.lt |
Dell | P3225DE | 32 " | IPS | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | H.. |
|
371.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Dell Pro Plus P3225DE kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pikseliai..больше |
|
372.24 €
|
B магазин percte.eu |
"Dell P3225DE" | 32 " | IPS | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 taškų | 350 cd/m² | HD..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
383.37 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
383.37 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Dell P3225DE 32" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 63.92 eur/mėn |
|
383.53 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
383.53 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Dell Pro 32 Plus P3225DE Monitorius 31.5'' IPS QHD 2560x1440 8 ms 350 cd/m2 100 .. |
|
398.13 €
|
B магазин printera.lt |
DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad..больше |
|
398.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
398.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
DELL Pro Plus P3225DE kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pikseliai.. |
|
400.00 €
|
B магазин elektromarket.lt |
DELL Pro Plus P3225DE kompiuterio monitorius 80 cm (31,5 colio) 2560 x 1440 piks..больше |
|
401.05 €
|
B магазин marsietis.lt |
Dell Pro Plus P3225DE 31.5" WQHD IPS 100Hz 350cd/m2 USB-C HubKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 537.0 € |
|
402.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius 32″ IPS QHD su USB C hub P3225DE 2560×1440 100 Hz 5 ms 350 cd/m² 1×HD.. |
|
404.90 €
|
B магазин inserv.lt |
DELL Pro Plus P3225DE kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pikseliai.. |
|
405.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
405.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
DELL PRO 32 PLUS P3225DE QHD 100HZ IPS BLACK 16:9 PIVOT USBC-90W RJ45 | DELL-P32..больше |
|
406.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
406.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Wide Qua.. |
|
407.26 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
407.26 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dell | P3225DE | 32 " | IPS | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | H.. |
|
408.28 €
|
B магазин enrike.lt |
DELL PRO 32 PLUS P3225DE QHD 100HZ IPS BLACK 16:9 PIVOT USBC-90W RJ45 |
|
412.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Monitorius Dell P3225DE, LED, 60 Hz, QHD, 31.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
412.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Dell P3225DE, LED, 60 Hz, QHD, 31.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
412.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dell | P3225DE | 32 " | IPS | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m | HD.. |
|
412.50 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Dell | P3225DE | 32 " | IPS | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | H.. |
|
412.50 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Monitor DELL P3225DE 31.5 QHD IPS Business Monitor 100Hz USB-C (90W PD)больше |
|
413.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
413.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dell P3225DE, 31.5" 210-BRDP |
|
414.88 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
414.88 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
DELL Pro 31.5" Plus QHD (2560x1440, 16:9, 93ppi) USB-C Hub IPS monitorius | Reak.. |
|
415.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Dell | P3225DE | 32 " | IPS | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | H..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
416.47 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
416.47 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dell LCD P3225DE 31.5" IPS QHD/2560x1440/DP,HDMI,USB-C/Silver,BlackVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
417.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Monitorius Dell P3225DE, 32 in, IPS, QHD 2560x1440, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, U.. |
|
417.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Monitorius Dell P3225DE, 31.5", 5 msKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
419.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dell P3225DE | 32 " | IPS | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDM.. |
|
419.71 €
|
B магазин etop.lt |
DELL Pro 32 Plus QHD USB-C Hub Monitor P3225DE 79.94cm 31.5inch IPS 2560x1440 16.. |
|
431.30 €
|
B магазин senetic.lt |
Dell P3225DE |
|
439.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
439.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Wide Qua.. |
|
450.96 €
|
B магазин freyo.lt |
DELL Pro Plus P3225DE kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pikseliai.. |
|
469.01 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
469.01 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
DELL Pro Plus P3225DE kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pikselių .. |
|
473.55 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Monitorius - DELL Pro Plus P3225DE 31.5", 2560x1440, IPS, DisplayPort, USB-C, Ju.. |
|
473.99 €
|
B магазин proshop.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:47
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 5397184962503 |
| Įstrižainė | 32" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), usb |
| Kitos jungtys | hdcp |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1500:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 100hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 6vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | „flicker free“ technologija, low blue light |
| Komplekte yra kabeliai | dp, usb |
| Integruota Web kamera | - |
| Korpusas | aukščio reguliavimas |
| Aukštis | 61.9cm |
| Gylis | 21.5cm |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | monitorius, usb-c laidas, stovas |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |































































