Monitorius Dell P2419H цена
Monitorius Dell P2419H цена
Dell P2419H - LED-Monitor - 61 cm (24) (23.8 sichtbar) - 1920 x 1080 Full HD (10.. |
|
356.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
356.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
TFT P2419H LED IPS 61cm juodas 24'' / 1920x1080 / DP / VGA / HDMI / USB / PIVOT |
|
442.79 €
|
B магазин marsietis.lt |
Dell P2419H 24" IPS LED 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.43 eur/mėn |
|
464.29 €
|
B магазин rde.lt |
Monitorius Dell P2419H, TN, 60 Hz, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
493.86 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Dell P2419H, TN, 60 Hz, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
493.86 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dell P2419HKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 575.0 € |
|
493.86 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius DELL P2419H LED ekranas 61 cm (24") 1920 x 1080 pikseliai „Full HD“ L.. |
|
516.64 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
516.64 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 13:16
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 5704174587606 |
| Gamintojo kodas | 210apwu |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, vga, displayport (dp), d-sub |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 8ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.275mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 5vnt. |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | "dell display manager"palaikymas, "flicker-free"palaikymas, low blue light |
| Komplekte yra kabeliai | displayport kabelis, maitinimo laidas, usb 3.0 |
| Matmenys | w x h x d in mm: 540 x 491 x 160 (with stand); 540 x 321 x 50 (without stand); |
| Svoris | 3.26kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas, aukščio reguliavimas, karkasinis dizainas, nuimamas pagrindas |
| Aukštis | 32.2cm |
| Plotis | 53.7cm |
| Gylis | 4.2cm |
| Palaikomos technologijos | osd, flicker-free |
| Energijos klasė | d |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | reguliuojama ekrano padėtis |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |





































