Monitorius Dell P1425 цена
Monitorius Dell P1425 цена
Monitorius Dell Pro 14 Plus P1425, IPS, 60 Hz, 14"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 271.9 € |
|
238.38 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Dell Pro 14 Plus Portable P1425 14" WUXGA IPS 400cdm/2 2xUSB-C TiltKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.39 € |
|
243.14 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius Dell P1425 14 " IPS 16:10 60 Hz 7 ms 1920 x 1200 pixels 400 c..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
266.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Monitor|DELL|P1425|14"|Business|Panel IPS|1920x1200|16:10|60 Hz|7 ms|Colour Silv..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
238.38 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
238.38 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m |
|
238.38 €
|
B магазин vieni.lt |
Monitorius Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 piksel..больше |
|
238.38 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
238.38 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius Dell Pro 14 Plus P1425, IPS, 60 Hz, 14"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 271.9 € |
|
238.38 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Dell Pro 14 Plus P1425, IPS, 60 Hz, 14"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 271.9 € |
|
238.38 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m² |
|
239.69 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
239.69 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dell Pro 14 Plus Portable P1425 14" IPS 16:10 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.20 eur/mėn |
|
242.04 €
|
B магазин rde.lt |
Dell | P1425 | 14 ” | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 40.. |
|
242.89 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
242.89 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
DELL 14 PRO PLUS P1425 FHD+ IPS 16:9 USBC-65W PORTABLE|DELL-P1425больше |
|
243.05 €
|
B магазин complius.lt |
Monitorius Dell Pro 14 Plus Portable P1425 14" WUXGA IPS 400cdm/2 2xUSB-C TiltKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.39 € |
|
243.14 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m² |
|
243.39 €
|
B магазин enrike.lt |
Dell Pro 14 Plus P1425 Nešiojamas monitorius 14'' IPS WUXGA 1920x1200 7 ms 400 c.. |
|
243.67 €
|
B магазин printera.lt |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m |
|
244.40 €
|
B магазин dellshop.lt |
DELL 14 PRO PLUS P1425 FHD+ IPS 16:9 USBC-65W PORTABLE | DELL-P1425больше |
|
245.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
245.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m²Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
246.74 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
246.74 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m² |
|
246.74 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m² |
|
246.74 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m² |
|
246.79 €
|
B магазин skytech.lt |
Monitor|DELL|P1425|14|Business|Panel IPS|1920x1200|16:10|60 Hz|7 ms|Colour Silve.. |
|
246.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
246.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dell LCD P1425 14" IPS WUXGA/1920x1200/USB-C/SilverVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
247.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Dell P1425/PORTABLE, 14" 210-BQTB |
|
247.69 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
247.69 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
Dell P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m² |
|
248.36 €
|
B магазин etop.lt |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m² |
|
249.51 €
|
B магазин baitukas.lt |
Monitor|DELL|P1425|14"|Business|Panel IPS|1920x1200|16:10|60 Hz|7 ms|Colour Silv..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
250.30 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
250.30 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m² |
|
251.44 €
|
B магазин smartonly.eu |
Dell Pro Plus P1425 - 60Hz | 1920 x 1200 | IPS | 14'' | 210-BQTB | 5397184962565 |
|
253.85 €
|
B магазин enter24.eu |
Monitorius Dell P1425, 14 in, IPS, WUXGA 1920x1200 at 60 Hz, 400 cd/m², 2xUSB-C,.. |
|
255.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Dell Pro 14 Plus Portable Monitor - P1425 | DELL-P1425 | 5397184962565 |
|
256.60 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m² |
|
258.49 €
|
B магазин prevo.lt |
Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m² |
|
258.49 €
|
B магазин fortakas.lt |
Monitorius Dell P1425 14 " IPS 16:10 60 Hz 7 ms 1920 x 1200 pixels 400 c..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
266.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dell P1425 |
|
269.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
269.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
DELL Pro 14 Plus Portable Monitor P1425 35.6cm 14inch IPS 16:10 1920x1200 400cd/.. |
|
273.05 €
|
B магазин senetic.lt |
35,6 cm / 14 colių (1920 x 1080) „Dell P1424H“ 16:9 IPS 6 ms 60 Hz 2 x USB-C neš.. |
|
330.47 €
|
B магазин marsietis.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 23:03
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 5397184962565 |
| Įstrižainė | 14" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), usb |
| Kitos jungtys | hdcp |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1500:1 |
| Ryškumas | 400cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1200 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 7ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Komplekte yra kabeliai | - |
| Svoris | 2.75kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Kolonėlės | integruotos |
| Korpusas | nereguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 223.54cm |
| Plotis | 315.15cm |
| Gylis | 14.65cm |
| Energijos klasė | b |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | monitorius, stovas |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |





















































