Monitorius Dell P3221D цена
Monitorius Dell P3221D цена
(DEMO) Dell P3221D skærm - WLED - 31.5 |
|
354.41 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
354.41 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius (DEMO) Dell P3221D skærm - WLED - 31.5больше |
|
354.42 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
354.42 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 06:43
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 5397184409473 |
| Įstrižainė | 31.5" ~80cm |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | ips |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 8ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | dp |
| Monitoriaus spalva | sidabrinė |
| Svoris | 6.4kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 61.9cm |
| Plotis | 71.3cm |
| Gylis | 23cm |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |






























