Monitorius Dell P2719H цена
Monitorius Dell P2719H цена
DELL Profesional P2719H naudotas (27", IPS FHD 1920 x 1080x 60 Hz, HDMI, DP, VGA) |
Б/У
|
108.90 €
|
B магазин ella.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 09:07
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 5704174098331 |
| Gamintojo kodas | 210apxf |
| Įstrižainė | 27'' ~69cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, vga, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | - |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | led |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 8ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0.311mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | usb kabelis, displayport kabelis, maitinimo laidas |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Matmenys | 610x394x185 |
| Svoris | -kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 39.4cm |
| Plotis | 60.9cm |
| Gylis | 4.2cm |
| Palaikomos technologijos | full hd, edge led |
| Energijos klasė | d |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |
















































