Monitorius Dell P2418HZ цена
Monitorius Dell P2418HZ цена
MONITOR DELL LED 24 P2418HZM (GRADE A) Usedбольше |
Б/У
|
75.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
75.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius DELL LED 24 P2418HZM (GRADE A) Used (Atnaujinta)больше |
Восст.
|
98.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
98.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 05:43
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 5397184004906 |
| Gamintojo kodas | 210-aoey_5y |
| Įstrižainė | 23.8" ~60cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, vga, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | usb 3.0, usb 2.0, 3.5 mm |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | tft lcd |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 6ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.2745mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | integruotas laidų tvarkytuvas |
| Komplekte yra kabeliai | vga kabelis, usb kabelis, displayport kabelis, maitinimo laidas |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Matmenys | 54.98 x 18 x 37.56 |
| Svoris | 6.1kg |
| Distancinio valdymo galimybė | nėra |
| Kolonėlės | 2 x 5w |
| Integruota Web kamera | + |
| Mikrofonas | yra |
| Korpusas | pakreipimas, palenkimas, pasukimas ašimi, reguliuojamas aukštis |
| Aukštis | 37.56cm |
| Plotis | 54.98cm |
| Gylis | 18cm |
| Palaikomos technologijos | dell display manager, apsaugos užrakto lizdas |
| Energijos klasė | d |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |

















































